Jindrich8

Taky se po rozchodu cítíte tak prázdní?

Ahoj, jsem holka a já sama jsem se rozešla s přítelem, protože …nevím…sama to nedokážu nějak popsat. Byla jsem s nim šťastná…moc…hlavně nás sblizoval společný koníček a smysl pro humor. No ale byl zarlivy a bylo par věci, co mě na něm stvaly. A mé okolí ho nemělo rádo. Ani mamka…důležité je asi dodat, ze je nám 17. Rozešla jsem se s nim, protože si myslím, ze to tak bude lepší a aspoň se pak budu víc věnovat škole. Ale…chybí mi. Cítím se strašně prázdná teď…je to vážně hrizný. Mám ho rada ale proste…nevím no…poradíte mi? Mate s tím zkušenosti ? Přejde to? Nebo bych se k němu měla vrátit a poslouchat srdce? Rozum totiž radi, ať jsem sama.

Nejlepší odpověď
Drap

Přejde to, přebolí. Čas všechno zhojí. Nevím jestli tě to potěší, ale lze předpokládat, že takových rozchodů bude ještě několik.
To si zažil snad každý.

Další odpovědi
sesednizkola

Jako promiň, ale tohle?!
" Rozešla jsem se s nim, protože si myslím, ze to tak bude lepší a aspoň se pak budu víc věnovat škole"

To se nedá v 17 normálně studovat a mít kluka? U tebe ten problém bude asi vaznejsi a jinde…

ivzez

Ne, k žárlivému klukovi bez dostatku zdravého sebevědomí
(kdyby si věřil, něžárlil by tak) byste se vracet neměla.
Poslechnout rozum pokud vím ještě nikdy nikomu neuškodilo …

Přejde to, ale nějakou dobu to potrvá.