ellamakrela

Taky se divíte, jaké má Pavel Calta zvyky?

Dobrý den, viděla jsem jeden díl Soudkyně Barbary, ve kterém byl Pavel Calta, zarazilo mě, že tenhle na první pohled milý zpěvák chová doma tolik hadů, a taky mě naštvalo, jak manželce a paní Barbaře zatajil to, že je zpěvák a tim padem má ze zpěvu i příjmy.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Jsem zcela konsternovaná, dnes z toho asi neusnu…

Další odpovědi
marci1

Již poněkolikáté upozorňuji na to, že v „Soudkyni Barbaře“, „Nebezpečných vztazích“, „Aférách“ ap. hrají herci nebo neherci. Nejsou to skuteční aktéři. I Pavel Calta v „Barbaře“ jen hrál. Vystupoval tam jako herec. 🙂
https://www.fa­cebook.com/Pa­velCalltaOffi­cial/photos/a­.603644983007526­.1073741832.20379959632­5402/922592914446063/?ty­pe=1&theater