Anikitos

Taky přehodnocujete své myšlenky a názory, čím jste starší?

Neni pozoruhodné,jak se po letech díváte na stejnou věc úplně jinak…?

Např se podíváte na film, který už jste viděli nebo si přečtěte knihu, kterou už jste kdysi dávno četli, ale váš pohled na onu věc je dost odlišný, soustředíte se na jiné detaily a i celkový pohled může být zcela jiný…

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě, kdo nemění své názory a pohledy na věc je podle mně omezený ignorant. Z člověka naivního se stává člověk zkušený. Osobně celý život pomalu spěju od nadšení ke skepsi. Kdysi jsem hltal Danikena, dnes se už jen usmívám. Blbé je, že dřív než stačíme dozrát, tak umřeme.

Další odpovědi
ivzez

Nejen čím jsem starší, ale i čím víc poznávám.
(Člověk se učí celý život.)

aliendrone

Copak o to, to je normální – tedy vyjma blbců, kteří se zaseknou na určitém vývojovém stupni a od té doby až do kone života VĚDÍ VŠECHNO NEJLÉPE. (a že jich je!!!) ;) :D :D

Fascinující na tom přehodnocování je, že NĚKDY se z triviálné jednoduchých věcí stávají neuvěřitelně komplikované – a naopak. :D :D :D

anonym

ano velmi často … směrem od naivních po řekněme hrubší, zato však exaktní logikou a zkušeností podložené.