agentpv

Taky poslední 2–3 roky máte pocit, že kupované jídlo nemá žádnou nebo jen slabou chuť?

Nebo je to věkem a tím, že jazyk ztrácí chuťové pohárky?

Odpovědi
Drap

Hotová jídla nekupuji, v restauraci ani doma jsem nic takového nepozoroval. Ba naopak, mám spíše pocit, že si dokáži dobré jídlo lépe vychutnat.

orwell

Nemám tu zkušenost, ale myslím si, že s věkem se zhoršují všechny smysly, chuť nevyjímaje. Může dojít i výraznému oslabení čichu, což má dost velký vliv na vnímání chuti. Oslabení čichu nebo dokonce jeho vymizení nevěští nic dobrého, dokonce to může znamenat velký zdravotní problém, tak bacha.

Mc Merkurion

… záleží co a kde člověk kupuje, já si nestěžuju …

elkon

Musíš si umět vybrat, jestli jíš nějaké levné blafy, tak se nediv.