Iceman88

Taky o Vánocích budete tak dlouho doma?

Já končím 20. prosince ve středu a do práce jdu až 8. ledna. Budu skoro 3 týdny doma. 😁 U nás je totiž ve firmě celozávodní dovolená. No, mám ještě 9.5 dní dovolené, takže mi to v pohodě vyjde, ještě po Novém roku mi zůstanou 4 hodiny staré dovolené.

Nejlepší odpověď
quentos

Já končím 21. 12. a znovu jdu 2. 1. Ale nevadí mi to, svou práci mám rád.

Další odpovědi
Drap

Ještě déle. Nechodím do práce.

Emefej

Jako důchodce tohle neřeším.

Lamalam

Teoreticky bych měla mít dovolenou od 21.12 do 3.1., ale od 27.12 od 6:00 mám dosažitelnost, takže když to zazvoní, jedu.

Mc Merkurion

… ne, u nás je nepřetržitý provoz, ani na den se nezastavíme …

12sipetr

Tak já dělám o Vánocích, ale vůbec mi to nijak nevadí, alespoň se dostanu mezi lidi 🙂

led

Neviem ako vy, ale ja budem na Vianoce doma, pokiaľ nepôjdem z domu. Potom už nebudem doma. 🙂

briketka10

Ano budu tak dlouho doma.
Nechodím vůbec do práce.

nyjono

Nebudu jen doma. Taky pojedu třeba na hory. A volno? To budu mít tak dlouho, jak se mi bude chtít.
Nerozhoduje o něm žadný vedoucí ani manager.