uncle Sam

Taky nesnášíte zemědělce?

S kombajny a zemědělskými stroji jezdí přes léto po silnicích, nanášejí tam z polí bahno, jedou uprostřed silnice a zabírají ji celou, jedou pomalu a nikdy neuhnou. Proč s těma krámama jezdí po silnici? Já jim taky nejezdím po poli!

Nejlepší odpověď
mosoj

Pitomý názor.

Další odpovědi
Drap

Zemědělce snáším. Kudy by podle tebe měli jezdit ? A co by jsi jedl, kdyby neobdělávali pole ?

Myslím, že by spíše bylo vhodné když potkáš, obzvláště v těchto vedrech ,zemědělce při práci, hluboce se jim poklonit.

iceT

Vezmi kosu a běž jim požat pole kosou,chytráku.

da ny

Zemědělce obdivuji, vážím si jejich práce a přeji jim (nám) dobrou úrodu.
Ve žních mají perný chlebíček.
Vždy přejížděli po silnicích, v době sklizně je to normální, člověk s tím počítá.. Někteří uhnou, pokud je to možné. Je to vždy jen lidech.

anonym

A až budeš mí hlad, tak se nažer toho bláta, co nechají na silnici. Co jsem živ, tak takový názor na zemědělce jsem nezažil.!

ponovotny

není to příjemný potkat někde kolonu kombajnů a je fakt, že by po sobě mohli zemědělci lépe uklízet v místech kde vyjíždějí z polí
osobně nesnáším mnohem víc „uncle Sam“ – když jenom vidím ten název, okamžitě mi naskočí asociace přihlouplýho maníka který si polívkovou lžící cpe do huby bílej prášek z umělohmotný krabice -a to bych fakt blil
;-D

anonym

Jinou možnost nemají.
Jak se mají se strojema jinak přesouvat?
Zkus jim jezdit po poli,co ti řeknou.
Poraď.

anonym

pokud vím, tak znečištění vozovky je v rozporu se zákonem, ale dnes na to kašlou. za komanče by si to jezéďáci nedovolili. jinak bez českých kombajnů, traktorů atd. by jsme nemuseli mít co jíst, i když je pravda, že by nás nakrmili Poláci posypovou solí a chytrý český zemědělec vyveze na západ

anonym

Přál bych ti aby jsi poznala co je hlad a musela jít na pole v tomto vedru sbírat klasy na to aby jsi si mohla umlít mouku.Nedal bych ti týden co jíst a pak by jsi byla ráda kdyby ti ten kombajner nasypal obilí na mouku.
Zkrátka člověk co nepoznal co je fyzická práce nedokáže ocenit jakoukoliv práci.
Opět, toto je příklad člověka vychovávané ho v kapitalismu­.Člověk vychovaný v socialismu by takovouto blbost je vyslovil.

bolak

Jasný, proč nejezděj po krajnici..nebo tramvají.. Jsou to prevíti, máš recht, někdo by jim měl dát co proto.

honza19hk

jako zemědělec bych tě nejradši poslal někam. Naše zemdělství poslala evropská unie do kytek a ty si ještě stěžuješ na kombajny.Navíc co ti brání jezdit po poli,teda pokud na to máš auto.Takovejm arogatnim řidičům jako jsi ty bych sebral řidičák.Uvědom si, že nejsi na silnicích sám a výmluva že zabírají celou silnici a neuhnou je trapná, mnohdy nemají kam tak proč by ti uhejbali,prostě si počkáš až budeš mít možnost ho předjet.tečka.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.