Matthew

Taky nacházíté tolik spamů a nevyžádaných emailů ve vaší schránce před Vánocemi ? :)

Né, opravdu nepotřebuji vědět o nějaké nahé celebritě, nepotřebuji kilogram viagry, neskočím ani na pilulky na zázračné hubnutí a už vůbec mě nezajímá bulvár !!! Fakt toho chodí dost před Vánocemi, jsem to počítal a kolem dvaceti emailů s tímto obsahem jenom za 1 den :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

mně nechodí žádné

Další odpovědi
Damiana

Mám nastavený nějaký filtr nebo co, takže mi nechodí nejen spamy, ale ani maily z některých adres, které blokuji.
Doplňuji:
Mosoj: Mám tam vybrané VIP (takhle to musí být označené:-) adresy, z nichž mi maily chodí, neznámé nebo ty ozančené jsou rovnou do koše – a ten mažu (vysypávám) komplet bez čtení. Když se s někým domluvím, že mi bude psát, musím si ho přidat do kontaktů, jeho maily pak do koše nepadají, všechny ostatní ano.

anonym

Mně chodí pouze informační e-maily, které jsem si objednala. Hodně jsem jich zrušila – převážně nabídky z obchodů.
Doplňuji:
Nevyřádané informace a spamy mi nechodí vůbec. Za den mi přijde od nula do maximálně šesti zpráv, ale spíše méně. Mně zajímají hlavně knihy, příroda, zvířata a takové mi i chodí e-maily. Ještě je odebírám od několika neziskových organizací. Všechno je v pohodě.

Drap

Včera jsen jich měl kolem padesáti. Ani takové věci nečtu a hned mažu

mosoj

No mně také přišel jeden s návodem jak si ho mám zvetšit. Také mažu a mažu, ani neotevírám.
Doplňuji:
Damiana pokud vím, tak filtr Ti ten mail hodí jenom někam do koše. Takže ho stejně musíš občas vymazat. Když je filtr hodně přísně nastavený hodí to do koše i email který čekáš. Takže to stejně musíš prohlížet.