Kelt

Taky máte v supermarketech takto „schopného“ managera?

Na chvíli jsem si odskočil do Alberta, abych měl něco zítra do práce. Máme tu dva obchody Albert, tak jsem šel do toho bližšího. Myslel jsem, že manažér se stará o to, aby vše fungovalo a byl dostatek zboží v regále, případně to někdo doplňoval. Manažér spíš vytahoval prázdné krabice z poloprázdných regálů a že v pečivu nejsou ani rohlíky, kaiserky a jiné pečivo, možná ani nezaregistroval. Přece on my se měl starat o to, aby lidé byli spokojeni, aby byl dostatek zboží a pod. Ale toto byla určitě výjímka. Ten manažér sice tak pracuje pořád, co ho vídám, ale jinak se manažéri v jiných městech snaží a obchody jsou plné. Tak mi to, prosím, potvrďte. Děkuji

Nejlepší odpověď
marci1

Někdy chodím také něco koupit do Alberta a v poslední době to tam vypadá, jako by se zboží málo doplňovalo. Ke konci prodejní doby zase nejde projít uličkami, které jsou zaplněné hromadami zboží a je tam zmatek. Zřejmě by to chtělo schopnějšího managera. 🙂

Další odpovědi
Kepler

No to mi povídej! V Kauflandu jsem hned poznal, že tam mají nového šéfa, protože regály se zbožím reorganizoval tak, že vyznat se v tom chaosu měl i personál. Nově otevřený Penny je prostě tragédie. Často tam chybí i to nejzákladnější zboží..

aliendrone

Kaufland Jarov včera. Z asi 10 kas JEDINÁ obsazená! Pravda, je tam možnost samoobslužných pokladen – 2 na kreditky a 2 na hotovost (myslím), ale tam leze jen trouba, protože pokud před tebou stojí „expert“ s pětipoložkovým nákupem, tak mu sebeodbavení (markování+platba) může trvat třeba i 15 minut a pokud jich je VÍC… OMG, samoobslužnou kasu JEDINĚ jako první na řadě, jinak ANI NÁHODOU!

O praktikách MONOPOLNÍHO prodeje jsem tu už psal (tzv. oligopol není nic jiného než maskovaný monopol vázaný kartelovou dohodou) a pokud k tomu ještě přičteš lidský faktor, tak úroveń supermarketů se v úhrnu spíš blíží bolševickým sámoškám! Kup co je (co ti předhodíme) a jestli se ti to nelíbí, táhni jinam (kde je to STEJNÉ)! :(

A to je jen pár let z5, kdy Kaufland garantoval nevímkolikapro­centní slevu, když budeš na kase čekat více jak 5 min.! Kdeže loňské sněhy jsou. :(

Mc Merkurion

… asi vázlo zásobování (https://www.no­vinky.cz/ekono­mika/clanek/li­de-vykupuji-nejen-rousky-na-odbyt-jdou-trvanlive-potraviny-nebo-vitaminy-40314756?seq_­no=1&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null ), tak jen přerovnával krabice …