zjentek

taky máte v pátek po poledni pocit euforie, který přetrvává tak zhruba do soboty, než zalehnete?

..a jaký to má vliv na vaše.. emoce

Nejlepší odpověď
Já...

Si piš… Ale já už od Pá rána do Ne krátce po obědě… Zbytek týdne mám pocit silné dysforie…

Další odpovědi
GM

Já tedy v pátek po poledni

pocit euforie rozhodně nemám, v 17 hod. totiž odcházím na noční které mám po celý víkend a pořádně se vyspím až z pondělka na úterý.

Zbynas

Ne.
Předpokládám, že ten pocit vychází z toho, že máte volný víkend. Já pracuji na směny i o víkendech :) A volné mám tak 3 – 4 dny v měsíci. Ale cajk, já se do práce těšim, lehárko pěkný :)