WhiteCrow

Taky máte při prociťování určité atmosféry pocit, jako by vaše smysly zpracovávaly informace jinak?

Taky máte při prožívání určité atmosféry třeba při poslechu hudby, sledování filmu nebo hraní hry kdy se kolem vás vytvoří jedinečný ambient pocit jako by vaše smysly pracovali jinak, i vzduch jako by změnil svoji vůni?

Odpovědi
Drap

Někdy ano

Kepler

Nemusí to být jenom film a hudba, dokonce to může být i prohlížení starých fotek. Někdy mě to úplně pohltí a cítím jako bych v tom prostředí přímo byl, okolní svět jako by přestal existovat a když jsem z toho najednou vytržen, tak je to jako malý šok a chvíli nechápu kde jsem. Už se mi to ale nestává často.