Taky máte pod profilem facebook? Odkaz na něj? Už je tam dlouho?

Doplňuji:
Abych se přiznala facebook moc nevyužívám,mám ho,jako,že ho mám…tak by mě zajímalo,co z toho pro nás plyne? Co to znamená? Jak to využít? K čemu je to dobré? Napište,co vás napadne,výhody,ne­výhody,postře­hy…díky moc všem.
P.S jsem mimoň

Nejlepší odpověď
panenka

Není tam dlouho museli ho tam dát ted někdy před chvílí jsem to pod profilem ještě neměla.A ještě se pod otázkou ukazuje tohle

•Diskuze: žádný příspěvek
•Sdílet: E-mail Facebook

Další odpovědi
anonym

Taky,jestli rozumím,je to propojené s FB.Pocity – smíšené.

Lucimia

Já ho teď uviděla poprvé.

Greneia

Jj, taky, je tam jen pár hodin, ráno nebyl. 🙂

Jahoda

Ano, také to tam mám.