Avatar uživatele
Pokročilý

Taky máte pocit, že jste viděli UFO a připadáte si jako blázen?

diskuse by byla fajn.

taky máte pocit, že jste viděli UFO a připadáte si jako blázen?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

já běžně vídám mimozemšťany a vůbec si jako blázen nepřipadám. Vidím je denně, jsou všude kolem, po celejch čechách ..vypadaj úplně jako lidi
..a museli nějak přiletět, že jo ;q

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

UFO - neindetifikovatelný létající předmět...
...taky mám pocit, že jsem viděla UFO a nepřipadám si jak blázen.
Mnozí viděli, něco, co neznali, mohl to být atmosferický jev, mohlo jit o létající těleso... Někdy vysvětlení jevu bylo UFO, někdy zasa příroda si zahrála s naši fantasii a někdy jenom prostě jednoduché vysvětlení - to letadlo proletělo.
Jednou jsem tak šla po sídlišti v městě N, když tu zrazu před očima mi letěl létající talíř. Rotoval kolem své osi, okénka mi blikala v jasu zapadajícího Slunce. Zazněl tříštívý zvuk, koukla jsem na trosky talíře jež kterýsi nespratník vyhodil z okna ven. Měla jsem se proto cítit jak blázen? Proto, že mám fantasii a představivost? Ať se cítí bláznem ten, kdo vyhazuje talíř oknem a ohrozuje zdraví lidstva...
Dodatok
Nehľadajte v slovách výsmech,
Každý z nás sa stretol s javom, ktorý si nevie vysvetliť.
1 ...vidieť vrcholky Alp nad Slavínom z ulice v Bratislave (pri pohľade z juhu na sever) - neuveriteľné, veď sú viac než 200km. a iným smerom.. Ale skutočne sa to stalo, bola som dieťa, ale dodnes mám ten obraz pred očami. Neskôr pri ceste pod Alpami som moje detské videnie videla v skutočnosti a zblízka. Ten vtedajší pohľad na Alpy nad mestom, nebol to priamy obraz, ale zrkadlenie, poznáme to ako jav fatamorgány. Dnes si to viem aj fyzikálne vysvetliť.
2 ...čosi letelo vo vzduchu. Nebolo ani tak vidieť teleso ako skôr pohybujúce sa pravidelné záblesky svetla, akoby čosi rotovaním odrážalo paprsky zapadajúceho Slnka. Ale moment, Ako môže odrážať svetlo Slnka ku mne, ak Slnko je za ním a farba záblesku je v inej farbe... Čosi tam naozaj letí z juhu na sever a rotuje okolo svojej osi (tie záblesky)... lietadlo známych tvarov to nie je... balon, som na vážkach, to tiež nie je, tie sa pohybujú inak, čo to môže byť? Neidentifikovala som tento lietajúci predmet a tak vznikol v mojej pamäti ďalší UFO...
Nedôvere sa netreba poddávať, ale hľadať a a snažiť sa nedôveru odstrániť, prekonať. Neodsudzujme neveriacich, ale snažme sa nájsť dôkazy, vedomosti o týchto javoch, ktoré podporia naš videnia.


Avatar uživatele
Stříbrný

UFO jesm viděl jenom jednou, oknem vlaku cestou ze školy, dva stříbrné disky lesknoucí se jak kov, nešlo o halucinaci, kolega spolucestovatel je viděl také, nebyla to letadla ani meteorologické balóny, ty nelítají v páru...po mnoha létech jsem identickou fotku našel v knize Michaela Hesemanna.


Avatar uživatele
Zlatý

UFO je neidentifikovaný létající předmět - tedy něco, co letí - a ty nevíš, co to je...
;-)
UFO někdy viděl skoro každý - tak proč by sis zrovna ty měla připadat jako blázen??
;-)))


Avatar uživatele

mILÁ


Si připadám jako jinej,když čtu dotaz,teda větu s prvním písmenkem malým,
jsme ve školce,nebo jak je to?
Naučíte se psát jako češka?
Ještě tu imigranty nemáme!
Jako ufonka jste ale fajn,o bláznech snad ví jen Michal Penk
https://www.youtube.com/…

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Pokročilý

arachis

Děkuji gecco,vím co je definice UFO, právě ten létající předmět jsem viděla,to jen tak na okraj. Děkuji všem vtipálkům, kteří stejně jako já vidí denně mimozemšťany,čekala jsem víc. Ovšem co chtít na stránkách,kde se řeší velká a malá písmenka, ale jsou zde otázky typu, kolik dní má rok a kde najít 7 schod. Čekala jsem trochu pobavení a třeba i poučení, ale tohle mi fakt hlava nebere. Nechtěla jsem nikoho urazit a pokud se někdo cítí dotčený,hluboce se omlouvám.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

hluboká omluva je celkem logická, jelikož člověk, kterej vidí ufo a cejtí se z toho jako blázen, má hloubku ;q

Avatar uživatele
Pokročilý

arachis

Nedá mi to,musím reagovat,proč se cítím jako blázen...Proto že mi nikdo nevěří. A už jsem viděla něco divného i před léty,a druzí , mi blízcí lidé ne, je to jako vyhrát vícekrát jacpot ve sportce. Ale za ten bych byla vděčnější

Avatar uživatele
Zlatý

led

Nedôvere sa netreba poddávať, ale hľadať a a snažiť sa nedôveru odstrániť, prekonať. Neodsudzujme neveriacich, ale snažme sa nájsť dôkazy, vedomosti o týchto javoch, ktoré podporia naš videnia.
Pozrite si, prosím, môj dodatok k odpovedi

 

Zajímavé otázky v kategorii Věda

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 3220
Zlatý quentos 1427
Zlatý mosoj 1389
Zlatý Drap 1211
Zlatý Kepler 950
Zlatý led 725
Zlatý gecco 710
Zlatý marci1 664
Zlatý Lamalam 656
Zlatý hanulka11 627

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.