Nikkol

Taky máte doma skřítka který vám bere věci?

Dnes mi upadlo víčko od fixy a už jsme ho nenašli, nedávno nám spadla matka kterou se připevňovalo světlo ke stropu a už nikdy nebyla nalezena, ani po odstavení nábytku .A takových věcí je víc ..

Nejlepší odpověď
bolak

Doufejme! Takovýho jídla který už mi napadalo mezi lednici a sporák…no snad to tam taky někdo luxuje..

PS: s tou „matkou“ mi docela zatrnulo…

Další odpovědi
Damiana

V každé místnosti jednoho. Doufám, že někdy společně uspořádají dobročinný bazar v můj prospěch.:-)

led

Z praxe,
ak sa mi nedarí niečo nájsť, prestanem hľadať, aj myslieť na to a venujem sa inej činnosti. Záškodník Škriatok sa po nejakom čase začne z môjho nehľadania nudiť a stratenú vec mi vráti (podstrčí rovno pred oči). Väčšinou to vychádza.
PS.
neviete, kde som dala okuliare?
Doplňuji:
Škriatok pochopil a dal mi ich na nos :)

Lucijej

No jéje… my jsme zrovna zjistili, že nám ztopil kuchařku s vánočními rycepty :o(

anonym

Tak skřítka doma asi nemáme, ale jsou u nás myši a ty občas něco seberou.
Doplňuji:
Ale věci, které mi náhle upadnou, tak převážně hned najdu a pokud ne a ani později, tak vím, že je asi někde u myší.

sevos

Mě tedˇ snědl skřítek zbytek od oběda.

Miri272

Mám také podobné příklady.Položila jsem sešit do školy na stůl a když sem se po chvíli vrátila už tam nebyl a nevzala to sestra ani bratr protože sem jedináček. Asi všichni majídoma domácí skřítky.A to s tou matkou se si to musela 3× přečíst než jsem pochopila,že je to jako ten šroubek :D

Rocker

Taky ho doma máme,jmenuje se skřítek Nezbedníček.Některé věci si bere,ty co se mu nehodí,jen přemístí do jiné místnosti,kde by nikoho z nás nenapadlo je hledat.

Natty*

Ano, v každé domácnosti se najde!

pusinka50

No jéjej, a vždycky přijde v nevhodnou chvíli, když tu věc akutně potřebuju. Doteď jsem to mohla svádět na synka, ale už bydlím sama, tak jsem zvědavá, jak si ztrátu věcí (paměti) budu sama sobě vysvětlovat a jak si za to nadávat.:-)

zzzzz

Kdyby jen doma, já ho mám i v autě, v kabelce a řekla bych, že poslední dobou je nejčastěji v peněžence.

Děda Louda

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Taky%20m%C3%A1­te%20doma%20sk%C5%9­9%C3%ADtky%3F

bolak

jo, ještě sem si vzpomněl, tady na odpovědích mám taky skřítka, každej den mi schová nějakou otázku nebo odpověď :)

ale většinou ji pak najdu v mailu..

manon

bolak: :) Taky skřítek Nezbedníček

bolak

jj > http://img.pic­tureup.cz/11112012­/5764f66f8781f98c30c1b18­1816a87dc5aa4c2da­.png

briketka10

jestli si tam měl tuhle otázku, že ji
nikdo nesmáz to se picnu :D

Sůwa

Momentálně postrádám stetoskop k tonometru, který jsem před prázdninami dala opravit. Je to už dlouho, tak si vůbec nemůžu vybavit, kam jsem ho dala ( skřítek dal ). Třeba když jsem to napsala, tak ho najdu 🙂

Damiana

ad led: Také se ta prvně ztracená věc najde vždycky, když se hledá zase jiná?
🙂

led

stáva sa :)