Avatar uživatele
Nikkol

Taky máte doma skřítka který vám bere věci?

Dnes mi upadlo víčko od fixy a už jsme ho nenašli, nedávno nám spadla matka kterou se připevňovalo světlo ke stropu a už nikdy nebyla nalezena, ani po odstavení nábytku .A takových věcí je víc ..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kapka, CherrNiss, Lucijej, Damiana, briketka10, Illines, zzzzz, anonym před 4183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Doufejme! Takovýho jídla který už mi napadalo mezi lednici a sporák…no snad to tam taky někdo luxuje..

PS: s tou „matkou“ mi docela zatrnulo…

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

V každé místnosti jednoho. Doufám, že někdy společně uspořádají dobročinný bazar v můj prospěch.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Z praxe,
ak sa mi nedarí niečo nájsť, prestanem hľadať, aj myslieť na to a venujem sa inej činnosti. Záškodník Škriatok sa po nejakom čase začne z môjho nehľadania nudiť a stratenú vec mi vráti (podstrčí rovno pred oči). Väčšinou to vychádza.
PS.
neviete, kde som dala okuliare?
Doplňuji:
Škriatok pochopil a dal mi ich na nos :)

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

No jéje… my jsme zrovna zjistili, že nám ztopil kuchařku s vánočními rycepty :o(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak skřítka doma asi nemáme, ale jsou u nás myši a ty občas něco seberou.
Doplňuji:
Ale věci, které mi náhle upadnou, tak převážně hned najdu a pokud ne a ani později, tak vím, že je asi někde u myší.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Mě tedˇ snědl skřítek zbytek od oběda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miri272

Mám také podobné příklady.Položila jsem sešit do školy na stůl a když sem se po chvíli vrátila už tam nebyl a nevzala to sestra ani bratr protože sem jedináček. Asi všichni majídoma domácí skřítky.A to s tou matkou se si to musela 3× přečíst než jsem pochopila,že je to jako ten šroubek :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Taky ho doma máme,jmenuje se skřítek Nezbedníček.Některé věci si bere,ty co se mu nehodí,jen přemístí do jiné místnosti,kde by nikoho z nás nenapadlo je hledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Ano, v každé domácnosti se najde!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

No jéjej, a vždycky přijde v nevhodnou chvíli, když tu věc akutně potřebuju. Doteď jsem to mohla svádět na synka, ale už bydlím sama, tak jsem zvědavá, jak si ztrátu věcí (paměti) budu sama sobě vysvětlovat a jak si za to nadávat.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Kdyby jen doma, já ho mám i v autě, v kabelce a řekla bych, že poslední dobou je nejčastěji v peněžence.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Taky%20m%C3%A1­te%20doma%20sk%C5%9­9%C3%ADtky%3F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

jo, ještě sem si vzpomněl, tady na odpovědích mám taky skřítka, každej den mi schová nějakou otázku nebo odpověď :)

ale většinou ji pak najdu v mailu..

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: :) Taky skřítek Nezbedníček

před 4182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jj > http://img.pic­tureup.cz/11112012­/5764f66f8781f98c30c1b18­1816a87dc5aa4c2da­.png

před 4182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jestli si tam měl tuhle otázku, že ji
nikdo nesmáz to se picnu :D

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Momentálně postrádám stetoskop k tonometru, který jsem před prázdninami dala opravit. Je to už dlouho, tak si vůbec nemůžu vybavit, kam jsem ho dala ( skřítek dal ). Třeba když jsem to napsala, tak ho najdu 🙂

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad led: Také se ta prvně ztracená věc najde vždycky, když se hledá zase jiná?
🙂

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

stáva sa :)

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek