Avatar uživatele
SajmonModer

Taky máte dnes tak zpomalený internet nebo jsem v tom sám?:)

Internet mi dnes jede strašně pomalu, stránky se mi načítají snad 5 minut. Hrůza! Nemůže to být tím počasím? Třeba, že všichni sedí u netu?
Doplňuji:
Mám bezdrátový internet, wifinu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, dědapetr, lertina před 4786 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Mám v pohodě mám kabel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

pokud máte „bezdrátový internet“ pak je to docela určitě zarušením daného kanálu ve vaší oblasti a ve směru k vysílači ISP operátora,

pokud máte internet v bezlicenčním pásmu 2,4GHz pak jsou problémy s rychlosti ve městech naprosto obvyklé a nejste v tom sám. Změna počasí se v těchto frekvencích také projevuje velmi zřetelně (sníh, déšť, ..)

řešením je přechod na kabel/optiku nebo na bezdrátový internet v licencovaném a relativně nezarušeném pásmu 5GHz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Já jsem dneska CELÁ jakási zpomalená…A taky právě přemýšlím, že bych vinu hodila na počasí :)
Ale počasí stojí za houby, to jo. Na Facebooku si stěžuje každý druhý kamarád – mě nevyjímaje, přece nebudu trhat partu :)

Internet je jinak v pohodě, relativně. Akorát mi dneska už dvakrát zamrzl kurzor myši, netuším proč

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

mám ADSL – vše funguje bez problémů. Jsem ráda, že jsem si wifi nakonec nedala i když jsem o něm uvažovala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Mě wi-fi často kolísá a už mě to i se..
Pomalu uvažuji o něčem jiném.No uvidíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mrkwosh

Muze to bejt ovplyvneno mnoha faktormi. napr. muzes mit omezeno pocet dat ke stazene, neboto muze bejt i destem, ktere rusi spojeni. Mozna i negativni energii kterou nektery lide vyzaruji a rusi ti signal :D sry za mou cestinu prece jen sem SLOVAK

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek