kurec

Taky jste tak překvapeni, když výrobek, který jste koupili v ČR , není z Číny?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ani ne, hodně výrobků co jsem zakoupil v ČR nepochází z Číny. Je na nich uvedeno Made in Tchaiwan :D

Další odpovědi
Kepler

To si jenom myslíš, že není z Číny. Odtamtud většinou pocházejí komponenty. které jsou smontovány u nás, v Německu nebo jinde. Znám „Made in China“ – to je Tchajwan, a pak „Made in people republic of China“, což je ta kontinentální Čína.

Mc Merkurion

… vona i česká ETA se dělá v číně …