taky jste si dávali rande v autě?

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/145975/po­lonahe-milence-nasli-udusene-v-aute.html

Odpovědi
Miroslavst

jo dávali, ale nedusili se.

ten který je

Moc smutné,ale ty to máš bez rizika – na motorce je sice zima ale udusit se nemůžeš.;-)

hanulka11

tak naštěstí jen v létě a to bylo bezpečné

aramah

Jojo, byla to oktávka,tedy ta stará někde v roce 75:D.........­......(Stal se zázrak můžu bodovat…

anonym

já to ještě v autě nezkusila,ani na motorce,mám co dohánět:D

aramah

No o nic jste nepřišla ale nedá mi to musím dodat, že to byl a je můj muž.

ten který je

To Aramah:Tak to jste měla kliku že to nebyl trabant nebo wartburg.:-D

aramah

Asi jsem natvrdlá ale kde je poenta? :D

ten který je

Tyta auta měla dvoutaktní motory a hrozně čoudila.:-)

aramah

Aha ale jsme tu tak dobrý:D