Mili @

Taky jste přesvědčeni o tom, že zákon schválnosti

perfektně funguje??

Nejlepší odpověď
BEAES

Zákon schválnosti není možné jakkoli využít a jakýkoli takový pokus nutně končí neúspěchem. Boha totiž nelze přechytračit například tím, že si řeknete: „Vezmu si deštník a podle zákona schválnosti nebude pršet.“ Pokud je možný výběr ze dvou zel (zde nošení deštníku a zmoknutí), vždycky dojde k tomu horšímu z nich.
Zákon schválnosti lze však využít aspoň nepřímo, je to sice velmi těžké, ale s trochou trpělivosti se to může zdařit.
Jediný, kdo nepodléhá tomuto zákonu a dokáže ho plně využít, není nikdo jiný než Chuck Norris.
Pomocí alkoholické teorie lze ovšem zákon schválnosti částečně využít.

Další odpovědi
anonym

ano funguje a je to snad nejdokonalejší zákon který člověk nemůže ovlivnit

Radak

Kéž by tak perfektně fungovaly také zákony této země!