Taky jste ochotni

jet za slevou rohliku pres pul mesta? Moje kamoska si neda rict ze, se ji ty rohliky prodrazi o cas i vydejem za cestu. Ja to nedelam, je to proti me srsti. Jde o jidlo, ne o movite veci.

Nejlepší odpověď
kropitko

to ne,ale když jsou levnější,tak si jich klidně koupím víc a zamrazím je

Další odpovědi
BEAES

To určitě ne, většinou hodně levné akční zboží tam nenajdete, protože důchodci si rádi přivstanou a vystojí frontu, to já tedy určitě neeee.

kokoťenko

Minulý týden,když byly slevy ve Stuttgartu,neváhal jsem a jel jsem pro zlevněné rohlíky k snídani až tam.

ten který je

To zatím nedělám – možná až budu v důchodu a doufám že to dělat nebudu.

Spiritus

ne,protože když si k tomu přičtu benzín tak to vyjde nastejno jako bych pro to skočila do večerky

afro.minerva

Já většinou nakupuji v Kauflandu a tam mají stejně rohlíky pořád za 0,9 Kč, takže takovou cenu u nás asi sotva někdo přebyje. A pokud ano, tak maximálně o 10–20 haléřů a to se mi teda nevyplatí.

Michal

Ne! Je to sprostý trik.

panenka

Ne pro pečivo do města nejezdím. Jezdím tam jen na velké nákupy jinak si vše kupuji u nás.Taky mi to přijde zbytečné,abych 10 kilometrů jela jen kvůli rohlíkům.

Nuk nuk

To tedy nedělám. Jediné, u čeho se v podstatě chovám podle podobného vzorce je maso, to mi manžel vozí z Prahy, protože je tam levnější (v konkrétní masně), ale kdyby v Praze nepracoval, tak bychom tam kvůli němu také nejeli.

Jahoda

Chodím nakupovat do supermarketů a tam jsou rohlíky pořád stejně levné-0,90Kč. A když už tam jedu, nekoupím jen ty rohlíky ale celý velký nákup. Velký nákup děláme každý týden takže levné rohlíky máme furt. ;o)