Avatar uživatele
anonym

Taky jste ochotni

jet za slevou rohliku pres pul mesta? Moje kamoska si neda rict ze, se ji ty rohliky prodrazi o cas i vydejem za cestu. Ja to nedelam, je to proti me srsti. Jde o jidlo, ne o movite veci.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

to ne,ale když jsou levnější,tak si jich klidně koupím víc a zamrazím je

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

To určitě ne, většinou hodně levné akční zboží tam nenajdete, protože důchodci si rádi přivstanou a vystojí frontu, to já tedy určitě neeee.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kokoťenko

Minulý týden,když byly slevy ve Stuttgartu,neváhal jsem a jel jsem pro zlevněné rohlíky k snídani až tam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

To zatím nedělám – možná až budu v důchodu a doufám že to dělat nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

ne,protože když si k tomu přičtu benzín tak to vyjde nastejno jako bych pro to skočila do večerky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já většinou nakupuji v Kauflandu a tam mají stejně rohlíky pořád za 0,9 Kč, takže takovou cenu u nás asi sotva někdo přebyje. A pokud ano, tak maximálně o 10–20 haléřů a to se mi teda nevyplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ne! Je to sprostý trik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ne pro pečivo do města nejezdím. Jezdím tam jen na velké nákupy jinak si vše kupuji u nás.Taky mi to přijde zbytečné,abych 10 kilometrů jela jen kvůli rohlíkům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

To tedy nedělám. Jediné, u čeho se v podstatě chovám podle podobného vzorce je maso, to mi manžel vozí z Prahy, protože je tam levnější (v konkrétní masně), ale kdyby v Praze nepracoval, tak bychom tam kvůli němu také nejeli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Chodím nakupovat do supermarketů a tam jsou rohlíky pořád stejně levné-0,90Kč. A když už tam jedu, nekoupím jen ty rohlíky ale celý velký nákup. Velký nákup děláme každý týden takže levné rohlíky máme furt. ;o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek