Avatar uživatele
quentos

Taky jste občas nervózní za vaše přátele, když jim o něco velkého jde?

Dnes je scrabblový turnaj v Babicích u Uherského Hradiště a dva mí přátelé tam bojují o kvalifikaci na letošní mistrovství. Já už mám kvalifikaci jistou, mně o nic nejde, ale jsem nervózní taky – za ně. Spolubojovník z východočeského týmu Jirka Kracík (naposledy byl na mistrovství před deseti lety), bramborová medailistka z předloňského mistrovství Hanka Lukáčová (v současnosti šestá na žebříčku!) a dokonce i sám pořadatel letošního mistrovství Vítek Sázavský (zatím se probojoval na mistrovství vždy) – když už ho pořádá, byla by škoda, kdyby se ho sám nemohl zúčastnit. Přeju jim hodně invence a trochu toho příslovečného štěstí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Ano jsem taky nervozní moje dvě dcery jezdí na všechny závody které jejich škola má pokud je to v místě bydliště jdu je povzdit pokud jedou mimo vždy před odjezdém jím dám pusu řeknu jím že jím držím palečky a že určitě vyhrajou.Zrovna včera se mi vrátili z běhu Boba Zhánala první dcera si přivezla 5 zlatých medailý a druhá dvě.Obě byli velmi štastné a že celá jejich škola se umístila na prvním místě a dostali za to pohár. pohár

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Byvala jsem nervozni,kdyz jsem byla clenem druzstva sipkaru a mel hrat kterykoli jednotlivec nebo par,to bylo vzdy ticho jako v kostele,vlas by bylo slyset upadnout.Byvam nervozni i kdyz koukam v tv na nejakou soutez a nekomu fandim.
Mimochodem,v Ba­bicich mam vzdalenou rodinu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek