quentos

Taky jste občas nervózní za vaše přátele, když jim o něco velkého jde?

Dnes je scrabblový turnaj v Babicích u Uherského Hradiště a dva mí přátelé tam bojují o kvalifikaci na letošní mistrovství. Já už mám kvalifikaci jistou, mně o nic nejde, ale jsem nervózní taky – za ně. Spolubojovník z východočeského týmu Jirka Kracík (naposledy byl na mistrovství před deseti lety), bramborová medailistka z předloňského mistrovství Hanka Lukáčová (v současnosti šestá na žebříčku!) a dokonce i sám pořadatel letošního mistrovství Vítek Sázavský (zatím se probojoval na mistrovství vždy) – když už ho pořádá, byla by škoda, kdyby se ho sám nemohl zúčastnit. Přeju jim hodně invence a trochu toho příslovečného štěstí.

Nejlepší odpověď
panenka

Ano jsem taky nervozní moje dvě dcery jezdí na všechny závody které jejich škola má pokud je to v místě bydliště jdu je povzdit pokud jedou mimo vždy před odjezdém jím dám pusu řeknu jím že jím držím palečky a že určitě vyhrajou.Zrovna včera se mi vrátili z běhu Boba Zhánala první dcera si přivezla 5 zlatých medailý a druhá dvě.Obě byli velmi štastné a že celá jejich škola se umístila na prvním místě a dostali za to pohár. pohár

Další odpovědi
iceT

Byvala jsem nervozni,kdyz jsem byla clenem druzstva sipkaru a mel hrat kterykoli jednotlivec nebo par,to bylo vzdy ticho jako v kostele,vlas by bylo slyset upadnout.Byvam nervozni i kdyz koukam v tv na nejakou soutez a nekomu fandim.
Mimochodem,v Ba­bicich mam vzdalenou rodinu.