hanny 2

Taky jste někdy snědli svým dětem sladkosti?

http://www.vi­deacesky.cz/ske­ce/zase-jsem-snedl-svym-detem-halloweenske-sladkosti

Nejlepší odpověď
led

Táto, ty sladkosti byly, mňam mňam. Cože, to bylo pro děti? Tak, jdu dělat koláče, pokud jsou ve škole… Táto a ty nežaluj.
Děti, upekla jsem koláče. Táta síce donesl sladkosti a když jsem čekala na vás, tak nějak, jo tady je ale vedro, no, nějak se vypařili, asi tím teplem…

Další odpovědi
briketka10

já děti nemám, ale synovec, jako
mrně se se mnou vždy podělil o
nějakou sladkost, kterou dostal
měl toho pokaždý hromadu :))
Doplňuji:
krásné video..
mě i mamce koupil teď
k Valentýnovi čokoládu
a kytičku :))

Hamon

Nemám děti, ale neměl bych s tím nejmenší problém – když se k nim nedostanou včas, nezaslouží si je. Ať si zvykají, že život není prříčko :)

anonym

Sladkosti ne, ale když nechtěla třeba jogurt, pribinák, tak jsem jej začal jíst. Funguje to, začla koukat a tak jsem to pak střídal, 1× dcera, 1× já, ale menší porce. Taky třeba jahody, tak jsem udělal kokteil a to už prošlo.