Iceman88

Taky jste měli tak slabou výplatu?

Já měl jen 13 700 Kč čistého. Za září bylo jen 19 dní a navíc jsem měl 2 týdny dovolenou. Výplata by měla být každý měsíc okolo 20 000 Kč čistého a ne takové almužny! Sice mě ty peníze na účtě jdou pořád nahoru, protože šetřím už tři roky, ale stejně mě to štve takové mizerné výplaty!

Nejlepší odpověď
orestez

Slušně řečeno, jen kravám se dává píce, aby z nich bylo mléko a když chcípnou, tak se prodalo a sežralo jejich maso. Stejně je tomu tak u prasat. Jejich mléko se sice nepoužívá, ale z jejich kopýtek a nadočnicových oblouků se vyrábí masox. Z lidí se nesmí používat maso. Proto aby nějak ten lidský úl fungoval, fungujeme tak jak to jde. Vykořistit lidskou sílu. Prodat ji. Jsi otrok, ovšem pouze na 8,5 hodin v pracovních dnech. Co s tím? Poděkovat za dovolenou a včasnou mzdu, za vykrádání tvého času a jít jinam. Já mám ve stavebnictví teď v tomto roce 24,5 tis čisté ruky. Pomoz náhodě a změň místo.

Další odpovědi
autacek

Aby vydělal více peněz, je třeba něco umět, nejlépe to, po čem je poptávka a znalosti kterými nedisponuje každý.

Taky můžeš začít podnikat, spousta závistivců má pocit, že tak se dá vydělat spousta peněz a bez práce.

nyjono

Ne, nedostávám výplatu.
A … když se ti mzda nelíbí, proč nejdeš pracovat jinam?
V podstatě vůbec netuším, proč nám tady popisuješ tvůj mzdový a spořící plán včetně výdajů na domácnost.
To bys tedy ( když už, tak už) mohl více podrobněji rozepsat.

Rokio

Já nedostávám výplatu. Nepracuji. Můj osobní příjem dosahuje částky 12.700 Kč, pokud investice stagnují (není zisk, ani ztráta), což je slušný příjem na to, že nic nedělám.

Drap

Neberu výplatu. Pokud chceš víc, musíš více pracovat, nebo si najít lépe placenou práci.

EKSOT123

To jsem měl v minulém zaměstnání taky tak, včetně sobot. Za směnu jsem měl v rukách tak 60 tun materiálu, polovinu z toho jsem zdvihal až nad hlavu. K tomu chemicky závadné prostředí, hluk na kilometry a další špeky. Ale bral jsem to, protože jsem se musel starat o mámu a tato práce byla blízko. Teď mám o dost víc, ale nenašetřím nic (rodina, i když v podstatě ne ani moje)
Zkrátka zdravé životní motto: nevadí, že si nevydělám, hlavně když se nadřu! ураaa!

Iceman88

Mám nějakých 220 500 Kč. Na domácnost dávám 4 000 Kč a vybírám většinou 3 600 Kč na celý měsíc, ale teď vyberu jen 2 600 Kč, nějak se totiž zadařilo.

nyjono

Určitě je lepší víc vydělat a užít trochu života, než šetřit a šetřit a šetřit a …

Iceman88

Drap: Kdo je tvůj zaměstnavatel?

orestez

Asi je v důchodu.