bolak

Taky jste měli radost, když se vám dostal do ruky sešit zmetek?

Když jste dostali na nový školní rok sešity a byl mezi nima mutant? Čtverečkovanej sešit ve kterým chyběly vertikální linky, nebo byla nalinkovaná jen každá lichá stránka? Sešit s dvojitými deskami, deskami naruby nebo se zadními deskami vepředu a s předními vzadu případně se dvěma zadníma stranama, takže nebylo kam napsat vaše jméno, třídu ani název předmětu?

Neostýchejte se a chatujte co hrdlo ráčí…

Nejlepší odpověď
Reuef

Takovy sesit jsem nikdy nemel takze jsem byl bohuzel o ten pocit ochuzen…

Další odpovědi
zzzzz

Když jsem já chodila do školy, tak jsem měla jen ty české, žádné made in china. Takže žádný zmetek.

anonym

Já bych byl raději,kdyby se mi dostal do ruky jiný zmetek ,než je sešit!