Taky jste dnes ráno škrábali led z auta?

http://nd01.jxs­.cz/534/609/e06c940a71_2­3405333_o2.jpg

Nejlepší odpověď
venkovan

To co je na fotce se neškrabe, ale otlouká.
Led z auta neškrabu – maximálně nějak rozpustím led na oknech abych viděl. Ale většinou okna raději překryji – škrabání nerad – píseček a prach v ledu co byl na okně pod škrabkou ničí sklo.

Další odpovědi
pusinka50

Já včera ráno, byly 2 stupně, dnes ne

anonym

Dnes zrovna ne,ale dva dny zpět ano!

led

To si vyprosujem! Nebola som prilepená na žiadnom aute!
:)

Ochladzovanie prichádza z Nemecka, takže nás to ešte len čaká…

honza19hk

ne,ale cca před 2 dny. Jinak to co je na tom obrázku,to je tak na zbiječku.