Drap

Taky je vám smutno v České republice, jako paní V. Žilkové ?

http://letecka­posta.cz/990818086
Doplňuji:
Taky mne ty zprávy příliš nepovzbuzují. Noviny téměř nečtu, ale stejně se tomu člověk nevyhne.

Nejlepší odpověď
anonym

Není mi smutno a kdyby bylo,odjedu,což mi dřív nešlo..Dopustila bych se trestného činu opuštění republiky a nějakej mladej slovenskej kluk by mě na šumavských hraničních drátech zastřelil.Jsem přesvědčená,že se nám vede dobře.Téměř 70let nevíme co je válka,vidím kolem sebe opravené domy,barevné omítky,obchody plné zboží,všude zaparkovaná pěkná auta.Vzdělání zadarmo,za léky nesmím ze zákona vydat více než 5tis.ročně.Můžu beztrestně protestovat a vyjadřovat se.Do r.2006 nám vládli socani,nyní nastala doba kdy je třeba sundat růžové brýle soc.jistot a slibů,na které nejsou po volbách peníze..Nikdy nebudeme mít vládu takovou aby byl veškerý lid spokojen.Můžete mě kamenovat,já jsem v podstatě spokojená…:D

Další odpovědi
anonym

Mi není smutno, už jsem si zvykl. Máme co jsme chtěli, teď je na nás jestli se začneme bránit a uděláme v naší zaprděné republice pořádek.

Zdroj: http://divnej­brouk.bloguje­.cz/img/divnej-brouk-prazska-defenestrace-2012-small.jpg

Michal Kole

Ať se naučí plavat, a jde do bazénu, vyplaví se jí endorfiny.

Umí Veronika plavat ? Umí plavat i její děti ? Kolik jich má ?

tom004

Lépe než >Bohemica<,bych to nevyjádřil.Co se týká včerejšího Václaváku,tak už dávno vím,že lidé se nechají zmanipulovat kdejakým „nadutým nařvancem“. A docela by mne zajímalo,kolik lidí tam bylo opravdu kvůli vládě, a kolik si jelo na výlet a nakoupit. Osobně to tipuji tak 20% na 80%.

Damiana

Normální, běžný názor.
Ale jinak bych zrovna paní Veroniku bych moc vážně nebrala.
Doplňuji:
Oprava: Jedno bych stačí. 🙂

hanny 2

Smutno je slabé slovo,mně to přímo deprimuje,hlavně ta beznaděj a to,jak na nás ti,co jsme je volili,kašlou­!Člověk neslyší jedinou pozitivní zprávu.Dnes byla demonstrace na Václ.náměstí,sešlo se tam odhadem na 100tis.lidí a stejně nehodlají ustoupit a něco změnit.Je to likvidace poctivě pracujících lidí tohoto státu!

briketka10

mě vadí zdražení potravin a energií

jendahun

Tady ten nový systém je na ho…Nejde mi to načíst.Ale abych pravdu řekl,je mi smutno z lidí,z Bohemica a podobných.Jsme ztracený a zatracený národ.