Shady

taky je pro vás injekce nepříjemnější než tetování?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
www

ne

Máš snad pocit, že toto jsou stránky tetovaných, nebo se jen chlubíš? 🙂
Tedy injekce mně nepříjemná není, tetování jsem nezkoušel a zkoušet ani nemíním.
Doplňuji:
Zkus např. FORUM.TATTOO.CZ, tam se dozvíš víc.

Reezo

ne

Injekce není zas tak strašná. Nechápu jak se někdo může bát případně aby se mu dělalo špatně z pohledu na vlastní krev… 🙂

zzzzz

ne

injekce je na 100% sterilní, na rozdíl od tetování. Navíc je to pouze jeden vpich. Pokud uvolníš svaly, tak to nebolí, bolí to jen ty co sval zatnou.