SonsyMite

Taky dnes máte problémy s PC ?

Připádá mi, že dnes stávkují všechny PC/programy/hry.

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám žádné PC a tudíž ani s ním problémy. A internet občas trochu blbne, ale na něco takového mám dost trpělivosti a dobré nervy.

Další odpovědi
hanulka11

mám a velkej..... protože se mi před týdnem pos…al můj milovanej pc a ode dneška najíždím na novej a musím si vše stahovat znovu a mám toho plný ruce ........jinak ale šlape dobře- jen co se s ním skamarádím

patmull

Za to určitě může FBI, CSI, americká vláda, nebo židé :D.

anonym

To mám pořád, pokud chci změnit třeba ovládání, jednou to je options, pak nastavení nebo možnosti, kdo se v tom má vyznat. Od počátků mi chybí písmeno „CH“ na klábosnici, voni to snad dělají schválně.

kamila44444

Já mám s PC problémy pořád! :D
Ale dneska s nimi opravdu něco je /bylo… Něco se mi nechtělo i načíst.

Tom20

Mě blne wifi v modemu,ale skoro každej den :D

anonym

hanulka11 – to ti nezávidím, instalovat systém a pak další podpůrné programy, do toho mobil, PDA, GPS. Prostě další zařízení, máš zabitý den, včetně odladění.