Taky byste se vyváleli ve sněhu? Aktuální teplota u nás je 26 st. C, v poledne bylo 30,5

Chybička se vloudila. Už z toho hicu špatně vidím. Těch 26 je v bytě, jinak venku je 29. Gecco, tu jeskyni bych bral a do vody bych vložil několik lahváču Budvaru, ale nevím, nevím… 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Aktuálně 32°C!!!
To je vysloveně na chcípnutí…

Ne – sníh mne ani tak moc neláká, ale takový sklípek, s dobrým vínkem…
A nebo třeba i jeskyně s dobrou vodou…
😉
Doplňuji:
Chlazený Budvárek neuškodí nikdy…
😉

Další odpovědi
lexx

V poledne jsem se vrátil na kole z tržnice a koukám 37 st.C na digitálním měřáku Auriol z Lidlu. Potom spotřeba ochranných nápojů stoupá až k doporučeným v hica 2–3L denně…

marci1

Teď jsem se vyválela ve vodě. Závidím, tady 30,6 st.C, ale ve vodě je super. 🙂

pusinka50

Bohužel venkovní teploměr nemám, musím si ho pořídit, ale teď v 19:30 hod mám v bytě 27 st.C. Zelné placky jsem pekla úplně nahá při otevřených oknech dokořán v obou pokojích:-)

briketka10

to asi nee nejdřív do sauny
potom si zaplavat a potom
pěkně studená vodička to jó 😁
Doplňuji:
pusinko

To se máš já si okna otevřít nemůžu
na dvoře dělaj od rána od 8 hod.binec
cikáni a sousedi si posunuli plot, že ani
můj kocourek nemůže prolejzat branku,
protože jejich pes mi bude běhat na
moji zahradu je sice malej, ale kadí, žejo
a já po něm nechci uklízet to jsem už
dělala a nemám potřebu se nervovat :(
budou grilovat a ten kouř mi půjde do
bytu mám tady 26 stupňů na chcípnutí
musím mít zavřeno ještě štěstí, že mám
větrák v koupelně, ale je slabej.

Lamalam

Ve sněhu ne. Celé odpoledne se valím v bazénu.

JájsemRaibek

Ani náhodou, sníh je bléééé fuj.
Kdyby takto bylo po celé léto, tak jsem nadmíru spokojený člověk. Na podzim tak o 10–15°C méně a v zimě tak kolem 10.

anonym

Sníh…nikdy!!!! V tomto vedru NEMUSÍM topit, čili shánět topení běhat ke kotli přikládat a hlavně…NEMUSÍM vzít do ruky lopatu a o čtvrté či páté hodině ranní jít vyhazovat (toto jsem musel když jsme byl zaměstnaný) abych vyjel s autem do práce.
Takže raději budu v bytě běhat jen v trenýrkách (či nahatý) hlavně když nemusím mít kožich, čepici a rukavice.