jirka F

taky byste se nejraději vrátili na základní školu?

ahoj já ted budu vycházet ze základky(smutek) a vzpomněl jsem si jak jsem nastupoval do 1.třídy a říkal jsem 15let to bude doba a ted bych se nejraději vrátil aspoň do 2.třídy(pláč)a jak vy taky byste se nejraději vrátili na základku.
Doplňuji:
pan ředitel v 1 říkal že budeme chodit 15 let

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzzz

ne

Ty si chodil na základku 15let? 😁

Další odpovědi
anonym

ne

Ani náhodúc…!!
😉
Ale na ´vejšku´, to jo…

Drap

ne

Jsem už na první třídu příliš starý.

Nevíteto?

ne

NEEEEEEE!!!

marci1

ne

Každá část života člověka je prožita jen jednou a každá má svoje zvláštnosti, zajímavosti, dobrodružství a náladu. 🙂

Houslovyklic

ne

Bubbleduck

ne

anonym

ano určitě

Doplňuji:
No jasně že jo, kdyby to tak šlo vrátit, to by byla paráda…žádné starosti, žáné bolesti, nic z toho, jen čistá flákárna 🙂

Kelt

ne

Člověk se chce někam vracet, kde mu bylo dobře, ale vzhledem k věku je první třída ZDŠ přece jen trochu moc. Takže ne. Ale někteří by se měli vrátit do lůna.