Boy 13

Taky byl dnes ve vašem městě nebo vsi šíleně silný vítr?

Já byl dnes venku se psem a u nás to tak foukalo, že mi i něco vlítlo do oka, nějaká černá smítka a strašně to štíplo. Myslíte, že mi to mohlo způsobit jizvu, když to takhle silně letělo na mě ?

Odpovědi
Pepa25

Ano, foukalo, bylo to i přepovídáno: https://www.fa­cebook.com/chmi­.cz/photos/pcb­.5978214162202457/597821­3345535872/ Ale až takový extrém to nebyl, nebyla ani vydána výstraha.
Vy řešíte smítku? To spíš chudák tento chlapec: https://www.no­vinky.cz/krimi/cla­nek/na-sedmileteho-cyklistu-spadl-v-kladne-strom-40359324

zjentek

No jasně. A možná že takhle foukalo i tehdy, když Adam stvořil Evu z žebra a ta dostala smítkem mezi nohy a od tý doby tam holky mají jizvu! Ještěže jsi nedostal ťafku do oka vlastním psem!

Roman71

Dnes si smrky za okny hrály na stěrače.. lítaly sem a tam, do toho pršelo a ještě mne začal bolet zub. Nic moc :(

jáára

Nevím, já tam byl jen chvilku.

paul1

I u nás to dnes pořádně foukalo, odněkud nám přivál vítr pořádný kus nějaké fólie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.