ReHu

Takto si představuiji IQ tykve.Co je přednější – šála od Vuittona nebo nabourané auto? Potíže spojené s havárií?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/212146-hanychova-zpusobila-autonehodu-v-aute-ji-spadla-zapalena-cigareta.html
Doplňuji:
Myslíte, že by šla pojistit šála? Když je od Vuittona?

Nejlepší odpověď
anonym

u této ženy už mě nic nepřekvapí,moc jí nemám ráda,nikdy jsem nečetla že by udělala něco dobrého,nebo někomu pomohla spíš jsem oní četla jen samé negativa,kde není rozum nepomůže ani šála

Další odpovědi
Bunnik

Některé věci jdou mimo moje chápání… Obzvlášť Agáta a slova, která vyplodí její mozek velikosti hrášku.

ten který je

Já už se několikrát zamyslel proč se této ženě dává takový prostor v médiích a nedošel jsem k žádnému výsledku.

verka

Chtěla jsem napsat, že záleží na tom, kdo se ptá. Teď je mi jasné, že v takové propálené šále bych ani z auta nevystoupila.

aramah

To víte šála není pojištěná tu by musela vyhodit.Ale auto zaplatí pojišťovna dokonce nabourala pojišťováka Tak o co jí jde!(hlava mi to nebere asi nejsem sama)

mojitek

Paris H. N°2