Takovy maly vseumel na podlahy – líbí se vám?

podlahy.Vysavac na ovladac-prectete si novinky v radach pro zeny.Jmenuje se RubZone ROOMY.Libil by se Vam?Me ano.

Nejlepší odpověď
kropitko

Robzone-no já nevím,ta cena mě děsí,už jsem říkala manželovi,že bych si ho přála,strašně nám pelichají psy,ale bůhví jestli to funguje,tak jak prezentujou

Zdroj: http://www.rob­zone.cz/cz/ro­omy-gold/

Další odpovědi
panenka

Ano je pěkný viděla jsem ho jednou v Loskutákovy kde ho ukazovali jak funguje.

mosoj

Vybavení vysavače není dnes problém. Problém je výkon vysavače. Aby byl vysavač schopen důkladně vysávat musí mít dostečný výkon.
Je zajímavé jak v nabídce vychvalujou kde jakou vlastnost toho vysavače ( vypadá to že ráno udělá i snídani) ale příkon vysavače, který je zodpovědný za jeho výkon taktně neudávají. Jestli se nemýlím tak je na AKU a při této váze bude mít příkon pár desítek watů. Srovnejte doma s vysavačem a nevěřte na perpetum mobile nebo zázraky. V každém případě je to předražené robotické autíčko a mohl by někdy nahradit i program v televizi.

ten který je

O takovém vysavači jsem zatím nic neslyšel.Je pravda že dnes jsou v domácnostech různé výrobky jako např.v kuchyních domácí roboti,nyní ten vysavač…Sakra ženský vždyt vy už nás chlapy za chvilku nebudete potřebovat! 🙂

Jahoda

Je pěkný, což o to, ale jestli opravdu funguje, jak má…? Tam už si tak jistá nejsem. A navíc ta cena… Tu bych klidně obětovala, ale musím vědět, že výrobek je kvalitní, pracuje jak má a ty peníze mi za to stojí.. Viděla jsem ho už párkrát a chtěla jsem si ho koupit, ale nevím, zda tak dobře pracuje, jak všude ukazují. Počkám, jestli si ho někdo ze známých nepořídí a uvidím. Možná ho v budoucnu koupím. Ale až po zkušenostech, jestli to teda bude možné 🙂 Možná na konec budu překvapena 🙂

lorja

Vysavač jsem viděla.Je asi vhodný pro větší byty a domy s více pokoji a větším počtem lidí.
V našem třípokojovém bytě jsme 3.Většinou vysávám jednou týdně a tak se mi zdá,že bych ho za ty peníze co stojí nevyužila.