Avatar uživatele
anonym

Takovy maly vseumel na podlahy – líbí se vám?

podlahy.Vysavac na ovladac-prectete si novinky v radach pro zeny.Jmenuje se RubZone ROOMY.Libil by se Vam?Me ano.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Robzone-no já nevím,ta cena mě děsí,už jsem říkala manželovi,že bych si ho přála,strašně nám pelichají psy,ale bůhví jestli to funguje,tak jak prezentujou

Zdroj: http://www.rob­zone.cz/cz/ro­omy-gold/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano je pěkný viděla jsem ho jednou v Loskutákovy kde ho ukazovali jak funguje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Vybavení vysavače není dnes problém. Problém je výkon vysavače. Aby byl vysavač schopen důkladně vysávat musí mít dostečný výkon.
Je zajímavé jak v nabídce vychvalujou kde jakou vlastnost toho vysavače ( vypadá to že ráno udělá i snídani) ale příkon vysavače, který je zodpovědný za jeho výkon taktně neudávají. Jestli se nemýlím tak je na AKU a při této váze bude mít příkon pár desítek watů. Srovnejte doma s vysavačem a nevěřte na perpetum mobile nebo zázraky. V každém případě je to předražené robotické autíčko a mohl by někdy nahradit i program v televizi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

O takovém vysavači jsem zatím nic neslyšel.Je pravda že dnes jsou v domácnostech různé výrobky jako např.v kuchyních domácí roboti,nyní ten vysavač…Sakra ženský vždyt vy už nás chlapy za chvilku nebudete potřebovat! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Je pěkný, což o to, ale jestli opravdu funguje, jak má…? Tam už si tak jistá nejsem. A navíc ta cena… Tu bych klidně obětovala, ale musím vědět, že výrobek je kvalitní, pracuje jak má a ty peníze mi za to stojí.. Viděla jsem ho už párkrát a chtěla jsem si ho koupit, ale nevím, zda tak dobře pracuje, jak všude ukazují. Počkám, jestli si ho někdo ze známých nepořídí a uvidím. Možná ho v budoucnu koupím. Ale až po zkušenostech, jestli to teda bude možné 🙂 Možná na konec budu překvapena 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Vysavač jsem viděla.Je asi vhodný pro větší byty a domy s více pokoji a větším počtem lidí.
V našem třípokojovém bytě jsme 3.Většinou vysávám jednou týdně a tak se mi zdá,že bych ho za ty peníze co stojí nevyužila.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek