Takovej „malinkej kvíz“

Stručně – křížovka – mimořádně inteligentní jedinci na 6.
Nic?

To mě tedy nenapadlo – „Íkváci“.
Nějakým pozoruhodným myšlenkovým pochodem je to odvozeno z pojmu IQ.
Asi.
Líbí se vám to?

Nejlepší odpověď
quentos

jednotné číslo „íkvák“? to zní spíš jako kříženec myši a žáby ;{))> jinak coby neologizmus se mi to líbí velmi.

Další odpovědi
Gollumek.88

tak když už tak bych to psala jako Iqáci – aby to od toho IQ bylo tak nějak odvozené… Íkváci zní (nebo spíš napsané hrozně vypadá) jako Ajťáci … brrrr :D asi se mi to nelíbí, mimořádně inteligentní jedinci jsou prostě inteligenti :)

Michal

No to je hrůzný slovo…

BENYTA

Celé je to špatně!
Slovo POLITICI je přece na 8!

ÍKVÁK je opravdu šílené,já používám INTOŠ /INTELIGENT/.

ReHu

Íqák říkám tomu, co rozumu moc nepobral.
Opaku říkám genius.