Takové malé dilema?

Stručně – brouzdal jsem si a dostal se na porno.Zjistil jsem,že vše je při starém,chtěl jsem vypadnout,když ! jsem si všiml,řekněme „disciplíny“ Jednoduše – vytypují si na ulici děvče,nabídnou jí peníze,natočí film – v podstatě na místě,kde ji oslovili, hotovo.
Takže – ona jde za prachy,vidí jej poprvé,ví že celý velkofilm jde do světa. To dilema -přijde vám to běžné,dnes normální,nic se neděje,všechno v poho,snadný prachy O.K.....atd?

Nejlepší odpověď
ten který je

To už se zde jednou probíralo.Nevěřte tomu,všechno je předem dohodnuto a ti lidé jsou herci.

Další odpovědi
iwetax

Sama jsem dala podobnou otázku : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rychly-prachy

Po přečtení odpvědí mi došlo, že to je nahrané. Ten chlápek teď začal filmy prodávat na levných DVD (59kč). Pochybuju, že by mohl bez souhlasu aktérky.

Lucimia

Taky jsem to viděla a taky si myslím, že je to asi dohodnuté… Ikdyž člověk nikdy neví.

anonym

Tak jsem to „sežral i s navijákem“.