routt

Taková otázečka.....

Také děláte lidi to, že když napíšete nějakou otázku nebo odpověď 🙂, tak že se na to, co jste napali koukáte jestli tam neni chyba a pořád a koukáte se na to 🙂 nevím proč asi to je ale normální co vy jak jste na tom:-d??

Nejlepší odpověď
kropitko

Asi tak jako Panenka,jen takový poznatek,myslím,že u otázky to opravit nejde a když je odpověď obodovaná,tak už mám také smoldu..

Další odpovědi
panenka

Já když sem píši nějakou otázku nebo odpověd tak si to vždy taky překontroluji než to odesílám,ale kolikrát se mi stane že píši rychle a pošlu to i s chybou pak si najedu na opravit a svou chybu si vždy opravím.

BENYTA

Tak ted jsi koukal málo,chybí ti „s“ ve slově „napsali“ 🙂
Myslím,že si po sobě kontroluje každý,i když nedávno jsem se děsně nasmála vypadlému písmenku,kdy z pračky byla PRČKA,určitě si taky vzpomenete…

alexandra

No,já si to po sobě taky čtu,abych nevypadala blbě. Když to zjistím později,tak se tam ještě rychle vrátím a opravím.Takže je to normální,ale někomu to nevadí,že to má s chybama.

Lucimia

Já poslední dobou taky, protože jsem si všimla, jak už píšu rychle, že dělám chyby. Někdy už ani nevím jestli je vz nebo vs, nebo i/y. No hrůza a to mi pravopis vždy šel. O čárkách ani nemluvím, ty taky v poslední době vynechávám. Podle mě za to může počítač. Už zase kontroluji :)

anonym

trochu mi s tou kontrolou pomáhá tohle http://addons­.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/3394/, ale taky už mám pocit, že co napíšu po sobě po odeslání opravuji snad desetkrát 🙂

Zdroj: https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/3394/