Takova horka

pry zvysuji chut na sex.Ja jsem tedy uplne grogy,ani pomysleni,jak je to vas?

Nejlepší odpověď
fira

No asi jak u koho.Já makám celý den venku v tom pařáku a jsem rád když přijdu domů vykoupu se a mám toho dost.Možná že večer by to klaplo ale stejně si tím nejsem jistý.

Další odpovědi
Vicki

U mne zvyšují chutˇna jedno-dvě dobře vychlazená piva.(pak by se popřípadě vidělo…):-).

anonym

taky mě to vedro spíš ubíjí, ale zase na druhou stranu je každej v létě víc pozitivně naladěnej.. ono když na to přijde, tak je jedno kdy kde a jestli je 50 stupňů :D

oskar

Na koupališti určitě.

Miroslavst

No, abych pravdu řekl, tak myšlenka a horko nemají nic společného. Horko a výkon už ale ano.
PS: Vicky kdyžtak to pívo bych měl :D