Bééruška

Také vyjíždíte nejraději

bez ochrany ; pane M. vy tím budete as proslulý, dle dřívějších odpovědí.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Na hlavu helmu, na oči brýle, na ptáka prezervativ. To si myslím je dostatečná ochrana. Ale nutí mě ještě nosit vestu. :D

Další odpovědi
anonym

a o jakou ochranu se má jednat že píšete také

9 řemesel

Nevím jaká je tvá ochrana,možná prezervativ pro sklerotiky, možná pepřový sprej, co já vím.A jen tak mimochodem, neznáme se?? Ale to byla Béééruška,nebo ne ??

nabubindes

vždy mám sebou min dva „pobočníky“ nikdy nechodím na veřejnosti sám