Dismas

Také ve vlaku vždy vystrčíte hlavu z okna?

Nejlepší odpověď
led

Pri tých nových plne klimatizovaných to ani nejde. V tých starších, to bola veľakrát jediná možnosť, okrem sprievodcu, zistiť, že vašu cieľovú stanicu ste už opustili, pretože cez okná nebolo vidno.

Další odpovědi
anonym

není proč. ani nevím jestli se dají ve vlaku otevřít okna. kdysi jsem to dělal na nádražích, kdy jsem si od prodavače přes okno kupoval pití

anonym

To jsem udělal snad v deseti letech, kdy ještě jezdily parní lokomotivy. Přijel jsem na prázdniny k tetě (Přerov – Znojmo) s celou hubou od sazí!

OptieX

Jezdím metrem. Neexistuje.

Nuk nuk

Ne. Dělávala jsem to jako děcko, ale asi jsem z toho už vyrostla.

marci1

Ne, nechtěla bych o hlavu přijít na nějakém stožáru, nádražní pumpě apod. Bez hlavy by to už nešlo. 🙂

pucipuci

Když to ještě šlo, tak ano, ale jen ve stanicích.

Cenobita

Je opatrně, hrozí šlehnutí větví přes mozkovici.

Kepler

Vždycky určitě ne. V Piďulínu to tuším ani nejde. A za plné rychlosti, nebo když prší, tak taky ne. Nejvýš tak na nádraží.