balca

Také vás už přestává bavit facebook?

Také vás už přestávají bavit ty nesmysly na facebooku?
Neustálé nesmysly na fb,např: Líbí se ti to dej Like,Justin Bieber vs nějakej kluk…LIKE VS Sdílet atd atd…
To je taková ubohost!!
Líbí se ti ta holka dej LIKE. Kolik vás ještě nespí LIKE.

KLUK/ HOLKA Like vs Sdílet.

Tahle zhovadilost mě dost vytáčí,ale zrušit fb není řešení,protože tam mám docela dost přátel se kterými se dopisuji,takže i k něčemu je to dobré,ale zase se dívat na dementní fotky před zrcadlem LOL. :o/
FAKT STUPIDITA.!
Proto nechápu proč na tuhle stupidní stránku vůbec chodím?!
Někdy i když nemám žádný důvod tak i přesto jdu na fb.
Asi jsem na tomhle nesmyslu závislý-nevím.
Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Stačí mít inteligentní přátele :)

Další odpovědi
anonym

Nevím, ale mě podobnými hloupostmi Facebook neotravuje. Nejsem ani v žádné skupině a oblíbené stránky mám hlavně o přírodě a knihách. Takže v pohodě.

hanulka11

záleží k čemu ho používáš a co si nastavíš – je to jen a jen na tobě

anonym

FB mě baví mě čím dál víc.Mám nastavené soukromí,zajímavé odběry a přátele z různých koutů světa,kteří mi posílají většinou velmi zajímavé příspěvky a v neposlední řadě mi poskytuje jednoduchou možnost komunikace s roztroušenou rodinou .Jakékoliv aplikace stupidních her ap.ignoruji a v „přátelích“ nemám nikoho neznámého a mám svůj limit na jejich počet,protože s nimi chci komunikovat a ne jen počítat množství přátel.Jednoduše-upřednostňuji kvalitu nad kvantitou a to nejen v případě FB.

anonym

Nejen Facebook !

javamania

já na facebookuzávislá nejsem a to je mi 13.vím totiž že bych promarnila dětství u počítače.

anonym

hledám tam jen to, co mě baví a hlavně tam mám kontakt s rodinou z Kanady, je tam půlka mojí rodiny, jsme v kontaktu denně,posíláme si fotky, píšeme si, skypujeme, atd, FB je dobrej, když víš, co s ním, ty blbosti přehlížím

Nykki

Já mám facebook pouze z toho důvodu,že většina mých kamarádu nemá skype či ICQ a také ,že moji vzdálení příbuzní přidávají svoje fotky(což zahřeje u srdce když je vidíte)…
Doplňuji:
Jinak tyhle stupidní věci ani nemám v seznamu na který se dívám..

Deli

Mne ještě ani bavit nezačal…