Avatar uživatele
balca

Také vás už přestává bavit facebook?

Také vás už přestávají bavit ty nesmysly na facebooku?
Neustálé nesmysly na fb,např: Líbí se ti to dej Like,Justin Bieber vs nějakej kluk…LIKE VS Sdílet atd atd…
To je taková ubohost!!
Líbí se ti ta holka dej LIKE. Kolik vás ještě nespí LIKE.

KLUK/ HOLKA Like vs Sdílet.

Tahle zhovadilost mě dost vytáčí,ale zrušit fb není řešení,protože tam mám docela dost přátel se kterými se dopisuji,takže i k něčemu je to dobré,ale zase se dívat na dementní fotky před zrcadlem LOL. :o/
FAKT STUPIDITA.!
Proto nechápu proč na tuhle stupidní stránku vůbec chodím?!
Někdy i když nemám žádný důvod tak i přesto jdu na fb.
Asi jsem na tomhle nesmyslu závislý-nevím.
Jak jste na tom vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? KdoSiOdJinud, anonym před 4273 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Stačí mít inteligentní přátele :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nevím, ale mě podobnými hloupostmi Facebook neotravuje. Nejsem ani v žádné skupině a oblíbené stránky mám hlavně o přírodě a knihách. Takže v pohodě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

záleží k čemu ho používáš a co si nastavíš – je to jen a jen na tobě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

FB mě baví mě čím dál víc.Mám nastavené soukromí,zajímavé odběry a přátele z různých koutů světa,kteří mi posílají většinou velmi zajímavé příspěvky a v neposlední řadě mi poskytuje jednoduchou možnost komunikace s roztroušenou rodinou .Jakékoliv aplikace stupidních her ap.ignoruji a v „přátelích“ nemám nikoho neznámého a mám svůj limit na jejich počet,protože s nimi chci komunikovat a ne jen počítat množství přátel.Jednoduše-upřednostňuji kvalitu nad kvantitou a to nejen v případě FB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejen Facebook !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
javamania

já na facebookuzávislá nejsem a to je mi 13.vím totiž že bych promarnila dětství u počítače.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

hledám tam jen to, co mě baví a hlavně tam mám kontakt s rodinou z Kanady, je tam půlka mojí rodiny, jsme v kontaktu denně,posíláme si fotky, píšeme si, skypujeme, atd, FB je dobrej, když víš, co s ním, ty blbosti přehlížím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Já mám facebook pouze z toho důvodu,že většina mých kamarádu nemá skype či ICQ a také ,že moji vzdálení příbuzní přidávají svoje fotky(což zahřeje u srdce když je vidíte)…
Doplňuji:
Jinak tyhle stupidní věci ani nemám v seznamu na který se dívám..

Upravil/a: Nykki

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Mne ještě ani bavit nezačal…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek