Take vas tak " otravuji " pri venkovnim sezeni a jidle vcely. ? Mate nejaky tip , jak je odpudit. ? 🙂 -iv-

Doma , napr. pri grilovani …

Nejlepší odpověď
Berušinka

Tak já mám zkušenosti takové, že když jsme tenkrát z babi a s mami byly v kempu, pověsily jsme nad verandu u chatičky uřízlou pet láhev se sirupem – včely a vosy šly tam a moc nás neotravovaly.

Další odpovědi
baghira

Nevšímat si jich. Pokud je budeš ignorovat, budou ignorovat i ony tebe. Nejhorší je zmateně mávat vším kolem sebe. Já to tak praktikuju se sršněma – nechávám je na pokoji a ony nechávají mě :)

Úplně stačí dát si pozor, abys ji nesnědla s jídlem nebo pitím, protože žihadlo do jazyku může být problém. Žihadlo jinam až tak nevadí (pokud nemáš alergii), kostka ledu na chlazení a panák na vztek :)

www

Jsou stejnou součástí přírody jako ty. Nalákej je, jak už bylo psáno, na něco jiného, třeba to zabere. Hlavně, toleruj je, ony budou tolerovat tebe 😉

arygnoc

heš.
když nepomůže, tak důrazné heš heš.