Také vás tak miluji domácí mazlíčci ?

http://media.lou­pak.cz:443/sou­bory/obrazky_n/_vti­py/212/910.jpg

Nejlepší odpověď
Damiana

To nic není. Lidé jsou daleko větší prasata.

Další odpovědi
anonym

Jo oni by rádi, ale většinou se stihnu uhnout.
Doplňuji:
Briketko, se musím zastat svých obludek. Slintají „jen“ při krmení, ale je pravda, že když zatřepou hlavou, mnohdy letí slint až do stropu. :((

briketka10

jo ségry Yorkšírek líže prdelku mému kocourkovi a žere kočičince, pak by mě chtěl šťourat jazykem až nějde v uchu brekeke..
ale ségře to neva..:(
Doplňuji:
Bohemico, to já bych taky uhla těm slintajícím obludám, jaks popisovala..
to ségry špunt má jen malej plazáček a moc mi nevadí, když mi jen občas olizuje nohy, nebo ruce – dál ho taky nepustím i když se sápe, jak si s ním hraju a je šťastnej, vrťákuje bambulkou..
nejlepší je, když mu foukám do ksichtíku to je jak jatej :))

Elenka

za sebe mohu říct, že mě má fenka miluje přesně takhle :)

Sůwa

Kočka nebo kocour by tohle neudělali 🙂 a psy nemusím…

Drap

Mně ano.

anonym

Mne domáci mazlíčci nemilují ani takhle, ani jinak. Nejspíš proto, že mám zvířátka natolik ráda, že je nechovám. Alespoň nejsem potom v podezření, že si potřebuji kompenzovat nedostatečné vztahy s lidmi.
Mám-li potřebu společnosti, za zdí jsou sousedé a od těch slyším skoro každé slovo už od 6 hodin od rána. Někdy jsou dny opravdu hóóódně dlouhé.

bolak

ocko: to věřím > http://www.pro­fimedia.cz/fo­tografie/muz-spehovani-tim-ze-posloucha-pres-zed/profimedia-0070601422.jpg

Damiana

😁)))

anonym

😁

briketka10

a to chci udělat rybí pomazánku nevím, jestli mám začít ále jó, mám na ni chuť a měkký žitný bulky ty by mi ztvrdly :))

Sůwa

Zvířata a zejména domácí mazlíčci poznají hodného člověka, moje kočky taky uměly dát najevo, když k nám přišel někdo se špatnou povahou.

briketka10

ale i každý pes zavrčí, jo a říká se, kdo nemá rád zvířata, nemá rád ani lidi :(

anonym

Tak to je pravda.Já mám rád zvířata(hovězí,drů­beží a hlavně vepřová) a nemám rád lidi(krávy,vo­ly,prasata)