Rokio

Také vás štvou lidi, kteří musejí neustále spěchat, a to i tehdy, když mají moře času a nemají k tomu objektivní důvod?

Bavím se o lidech, kteří spěchají furt. Je to jejich životní náplň.

Mně osobně to nevadí, ale silně mě nasírá, když to dělají na můj úkor, nebo tím vstupují do práv druhých osob.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, neštvou. Neni to můj problém, ale jejich.

Další odpovědi
Voltaire

Každý svého štěstí strůjcem. Není to moje věc, jdu dál.

Ametyst

Ano, také mě štvou ti, co " furt závoděj a záviděj", jak se zpívá v jedné písničce.

orwell

Štvou mě jenom ti z nich, kteří mě nutí, abych spěchal s nimi.

Kelt

Pokud mne nějak nezasahují do dění, tak je mi to jedno. Když budou na druhé straně ulice, tak je to jejich věc. Ale když mi zastaví cestu přímo před nosem, a omezují mne v pohybu, tak ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.