dust8

Také vás ráno překvapil sníh za okny?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, protože...

Není to nic překvapivého. Já zažil sníh v nížině i v květnu. U nás jen tak řídce zacukrovalo.

Další odpovědi
marci1

Ne, protože...

Nepřekvapil, jelikož jsem viděla už v noci, že sněží. Po jaru zase zima. 🙂

dudu

Ne, protože...

Ani náhodou, protože v našich končinách často drží sníh až do konce března. Matně si pamatuji, že v roce 1953 počátkem května nasněžilo na rozkvetlé stromy.

Drap

Ne, protože...

V tuto roční dobu to neni nic nezvyklého.

Ametyst

Ano, protože...

Protože celý večer až do noci vytrvale lilo jako z konve.

da ny

Ne, protože...

Ne.
Večer a v noci jen pršelo. Dnes dopoledne asi 3 minuty sněžilo.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.