láďa1

Také Vás obtěžuje reklama přes celou stránku?na jednu banku???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
kapka

Ne

Mám Ad Block, reklamy jsou na mě krátký.

Další odpovědi
tom004

Ne

A mohu potvrdit,že uvedený AdBlock,si s nimi poradí bez problémů.

Jikra

Ano

A to že velmi.

pokazdejinak

Ne

taky mám puštěný AdBlock a reklamy jsem neviděla hooodně dlouho :) – i když nedávno jsem byla na cizím počítači a nestačila jsem se divit, kde všude jsou teď ty reklamy nastrkaný ;)

IK

Ano

Ano, a to vypnu co jde. I když víc malých reklam mě štve ještě víc než jedna velká. Reklamy by se měly zakázat. Proč by si lidé nemohli sami zvolit jestli právě tento čas chtějí věnovat nějakým nabídkám a nemohlo to být pěkně řazené ve vyhledávači nebo specializovaném centru. Určitě by se našli nadšenci kterým by dělalo dobře „fetování“ reklam.

briketka10

Ano

zavřu a je po ní..

WeeBear

Ne

Ne, i já mám nainstalovaný AdBlock a doufám, že v brzké době nezačnou reklamy lézt i přes něj. 🙂

quentos

Ano

tekumseh

Ano