Také vás budí kohout?

Ten parchant od sousedů zobák nezavře!
Doplňuji:
Cožeee?! Hanulko,Ty by jsi dala budícího pejska do polívky? 😁

Nejlepší odpověď
tom004

Z kohouta,je dobrá polévka,psa,ti otrlejší,opatří česnekovými knoflíky,a šup s ním do trouby.Ale,co mám udělat s cca 350 kg zvonem,a několika menšími,které jsou,vzdušnou čarou cca 50 m od okna naší ložnice,a denně bijou,a bijou..... To je teprve rachot.

Další odpovědi
kosaaaak

My bydlíme v paneláku, takže tu moc sousedů kohouta nemá. Za to tu ale máme jednu pisklavou důchodkyni hned o byt vedle a dost tenký zdi, takže mě občas vzbudí slepice.

Drap

Bohužel ne, v okolí snad už nikdo kohouta nemá.

anonym

Kdyby to byl kohout!Opět silné hučení,následný otřes země.Dnes mi spadla i polička.

hanny 2

Zakroutila bych mu krkem!Mě budí můj pejsek,protože chce vyvenčit.
Doplňuji:
Jasně Hanulko a takovej pečenej kohout na brendy......mňam­.....Akorát by neměl být moc starej!http://w­ww.toprecepty­.cz/recept/6799-kohouti-menu/

hanulka11

kohout ne, ale psi -co ti dovedou -děs běs
Doplňuji:
hanny2 a hned by byl do polévky, že jo :D :D :D

dědapetr

Kohout mě nebudí,ale vyjící pes.Jeho majitelé odejdou a začne psí koncert a pak následují hudební produkce romské hudby.

lexx

ne, v okolí jsou jenom slepice. tak namoč do lihu (rumu) zrní a nasypej mu, sezobe to, vožere se a záhy usne. a bude klid…

hanny 2

Teda chlapi – barbakane a tome – máte u mně vroubek za toho pejska!Chudák malej,hned jsem mu to řekla!

anonym

A co ti odpověděl? Že chce se ohřát v troubě nebo v hrnci?! 😁

hanny 2

3× štěkl a řekl,že si to s váma vyřídí!Tím myslel,že vás zakousne a dá si vás k obědu!Už se těší a celej den se olizuje.