Avatar uživatele
Valky

Také Vám začali nesmyslně přesouvat otázky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, anonym, Deli, fcoop před 4708 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

Ano

Jenom dneska mi zmizelo přes 40 bodů :) Mě taky admin nedávno přesunul 2 otázky, který jsem myslela úplně vážně a ne jako plkací anketu.
Navrhuju šoupat do Zábavy všechny naše otázky rovnou – stejně tam dřív nebo později skončí :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Ano

Zrovna mi jich přesunuli několik.
Co bylo špatného na zařazení otázky o společném spaní rodičů s malými dětmi do sekce Rodičovství?
A fakt si admin myslí, že zcela vážně položená otázka o nakládání s popelem zemřelých patří spíše do kategorie zábavy, než do zákonů a práva???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Ano

Jo jo, začaly. Přitom některé mi jako ankety nepřijdou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano

Holt, čo človek, to názor.
Týmto sa ospravedlňujem za „premrhané body“ na moju otázku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byla-jsem-v-superstar-v-jedne-velke-lzi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano

Me ale nekdy i smyslne. ☹ Adminek se asi vratil z dovolene. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cubulka

Ano

Ale jen jednu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Cuculko , tobe nemel Admin kam co prerazovat , vzdyt ty si vsechny otazky davas sama do aktualit. ! -iv-

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
barnajka

No já jsem se onehdy ptala, jestli je víc národní jídlo „vepřo knedlo“ a nebo svíčková. Dala jsem to do Jídla a vaření – a ejhle, druhý den mi to šupsli do Zábavy. Ou kej.

Ještě míň jsem rozuměla tomu, proč v Aktualitách skončila moje otázka, kde jsem se ptala na přesnost jedoho webu, kde se zobrazují v reálným čase různý statistiky. Fakt jsem chtěla vědět, do jaké míry ty hodnoty můžu brát vážně… tak jsem to dala do Vědy…a prý to bylo špatně. Já už fakt ničemu nerozumím :)

K tomu, co psala Kerberus – že admin zřejmě přesouvá otázky názorové… Jo, jasně – to bych pochopila. V kodexu se přece píše, že tyto otázky patří do sekce Zábava… Ale vadí mi ten adminův dvojí metr. Kerberusi, PŘÍSAHÁM, že nic proti vám nemám!!! Naopak – vaše otázky mám moc ráda, protože jsou zajímavý a vždycky mě donutí na chvilku vypnout a zamyslet se sama nad sebou a nad světem. Ale! Zrovna ty vaše otázky bývají často dost „názorové“. Velkou část dotazů začínáte slovy „Má pravdu XY, když říká, že…“ – a následuje nějaký citát. Jak někdo mže vědět, jestli pan XY měl pravdu nebo ne?! Vždyť tohle je vyloženě subjektivní záležitost – co člověk, to jiný názor! A každá vaše otázka v pohodě „ustojí“ zařazení do sekce „Jazyky“. Jak to děláte?!?! :DD My ostatní se můžeme snažit jak chceme – a všechny naše otázky (i ty FAKTICKÉ) skončí nakonec v Zábavě :)) Nepřijde mi prostě od amina fér, že neměří všem stejně. Vůbec mi nejde o body – nemám jich moc, sbírám je pomalinku…ale o to víc si jich vážím. Na Odpovědi nechodím proto, abych mamonila body a pak se kamarádům chlubila, že jsem Zlatá (stejně žádný kamarád neví, že Odpovědi existují a že tu jsem). Chodím sem, abych se něco dozvěděla, abych našla odpovědi na vlastní otázky, abych pomohla druhým (když je to v mých silách)… Chodím sem taky kvůli vám všem, protože díky vám je tu pohoda, kterou mám ráda a která mě NUTÍ se pořád vracet… Nějaký body mi jsou úplně u pr.. no však víte kde :))) Jen mi jde prostě o princip – není fér, aby jednomu prošlo všechno – a druhýmu nic. Kdyby mi aspoň admin KONKRÉTNĚ řekl, co bylo na mých otázkách špatně… Jenže on mi vždycky jen pošle automatický e-mail s odkazem na Kodex uživatele. To mi to teda fakt vysvětlil :))

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Valky

Otázka o sexu je prej anketa :D Otázka o dovolené je také anketa, otázka o zívání také anketa – vyloženě.. otázka o zvířatech – vyložená aktualita! Nechápu, a pořád mi ubývají body, už mi přesunuli snad všechno a pokaždé, když se sem podívám mám méně a méně bodů :D:D:D

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Nevím samozřejmě, o které otázky jde. Zřejmě neodpovídají kritériím pro zařazení na hlavní stranu, ale spíš jde o otázky názorové.
Někdy záleží na formulaci otázky. Tato skutečnost se řeší stále.

Ale v nebodované rubrice nejsou jen Ankety zábava, ale i Aktuality. Ale není to jedno, kde otázka skončí? Hlavně že zůstane … Jedině se nezískávají body. I když body potěší, přece nejde jen o ně, ale dovědět se něco, poradit …

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Súhlasím, dozvedieť sa je možno aj nebodovane.
PS.
To sa nám dobre hovorí, keď už nenaháňame medaily… 😁

před 4708 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek