lucipuci

Také vám vadí mainstreamová hudba?

Všechno mi přijde na jedno brdo, písně nemají nápad a styl. Myslíte si, že se tyto písně, co jsou moderní dnes, budou hrát za 10 let, jako třeba Beatles, Michael Jackson atd?
Doplňuji:
někdy nemáme na výběr, když někde hraje rádio např :)

Odpovědi
melanie

Jo no je to naprd :( takovej Glenn Miller to byla aspoň hudba :( ale ti co uměli dělati muziku poumírali, a zůstali jen sračky a duc ducy…

anonym

Kdyby mi něco vadilo,tak si to nepouštím,ledaže by tě chtěl nějaký "džihádista"duševně znásilnit.