Také vám přišel mail ze seznamu? Dělají to Anonymous?

Dobrý den! Jak se máš?
Chtěla bych ti říct něco o sobě. Jmenuji se Mira. Já jsem pravě prohlížela seznamovací webové stránky v Internetu a nalezla jsem tvůj profil.
Rozhodla jsem se ti napsat e-mail. Myslím si, že v budoucnu bychom mohly být kamarádi, pokud nemáš nic proti tomu. Doopravdy to potřebuju.
Já jsem svobodná. Nemám děti a nemám blízkého přítele.
Moje narozeniny jsou 5. února. Je mi 23.
Mám ráda chodit na procházky a vařit. Zajímáš se o něco?
Hudbu jakého stylu rád posloucháš?
Pokud bys chtěl dál se mnou komunikovat na http://tonja.ur­fi.info/
Opravdu doufám, že můžeme být kamarády a, že se můžeme dozvědět hodně zajímavého jeden o druhém.
Děkuji!.
Samotná Mira.

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím, že je to od Anonymous

Další odpovědi
anonym

Jé je,co já jich dostal a s radostí je hodil do koše označené jako spam.

Deli

Mně nepíše Mira, ale Jarda, Franta, Petr… Je to reklamní spam. Mažu. A myslím, že od Anonymous to není.

JanVal

O Anonymous se rozhodně nejedná. Jelikož mají svou „pobočku“ i v Česku, nevidím důvod, proč by posílali takovýto SPAM, ještě přeložený někde z překladače na netu…

WeeBear

Nepřišla ti podezřelý ten odkaz na seznamku? 🙂 Tyto maily rozesílají hromadně tisícům uživatelů, aby na své stránky nalákali další lidi. Mně třeba docela často chodí téměř identické maily, ale od chlapů, s odkazem na stránku http://hotornot.com , samozřejmě je už ani neotvírám a mažu s ostatními spamy.

O Anonymous se v tomto případě opravdu nejedná. Chodí to tak už pár let od těchto, ale i jiných stránek,..

Damiana

Ano, přesně to samé mi přišlo. Smazala jsem to a fertig.