sesednizkola

Také vám připadá, že je poslední léta všude nějak moc lidí?

Mluvím tedy o Praze. Dřív, ještě řekl bych tak dva tři roky zpátky, to tak nebylo, ale teď jsou všude hrozné davy lidí. Ať jdu kamkoliv i když prší, všude fronty, pořád někomu uhýbám, v každé tramvají alespoň jedno plačící dítě. Protivné kouřící maminky s kočárky.

Kde se ti lidé berou? Okolo indiánské kapely hrající každý den u květinářství na Andělu se občas skoro vůbec nedá projít, jak si je tam všichni fotí a natáčí. Dneska jsem měl chuť už jim tam nafackovat.

Nejlepší odpověď
Kepler

V Praze jsem byl po dlouhé době před měsícem a měl jsem tentýž pocit. Na Můstku neměl šanci dopadnout na zem ani holubí dáreček, schytala to moje vážená návštěva ze zahraničí. Po náplavce se místama skoro nedalo ani projít. Na každém kroku nějaké stánky a všichni chlastali. Zato u nás ve VM potkáš živáčka akorát tak na pěší zóně, všichni jezdí autama nebo MHD zdarma.

Další odpovědi
dubraro

To je výsledek dlouhodobého působení politiků. Způsobili, že pro mnoho profesí prakticky není možnost obživy jinde než v Praze – a teď se naoko diví, že je tam hodně lidí a snaží se jim znemožnit život.
Není to ale nic výjimečného. ČR má asi 10 mil. obyvatel a Praha 1,3 mil. rezidentů. Rakousko 9 mil. obyvatel a Vídeň 1,8 mil. rezidentů.
Ve skutečnosti je ale v Praze lidí mnohem víc, v pracovní dny se odhaduje až 2,5 mil.

Emefej

Jo, lidí je všude jako smetí. V Praze mě to ani moc nepřekvapuje, ale štve mě, že se v poslední době couraj i po lese. Už aby ty houby přestaly růst.

zjentek

Za komančů seděli doma a „do davu“ raději nechodili. Pak byla čtvrt století „doba přerodu“, no a dneska, celý otrkaný, vyrazil národ do zahrad a do ulic!
Huby plný toho, čím doposavad častovali pouze svý drahý polovičky a pouze doma, kde o nich „nikdo“ nevěděl, si samosebou vzali s sebou. Od cikánů dnes většinu lidí, který potkáš, téměř nic neliší. Kdysi je odlišoval právě ten uzavřenej prostor, kde si ze strachu křičeli jen sami po sobě, zatímco cikán z křesla, který oni tajně vyhodili k odpaďáku, jim řval pod okny venku pod barákem.

Pro ty, kteří si i dnes drží distanci o tohoto veřejnýho dění, lékařská věda vymyslela fobie.