Rokio

Také vám přijde, že Adolf Hitler vypadal pěkně i ve vyšším věku?

Mně osobně se líbil, ale gay nejsem. Kdyby to nebyl nacistický vojevůdce, nepáchal ty zvěrstva a žil bych v té době, tak bych si ho klidně vzal za muže, kdybych byl ženská, nebo gay.

Odpovědi
Lotr2008

To podle mě byl zase fešák Heydrich, ale taky nejsem teplej.

Drap

Ne, nepřijde

Kelt

Zajímavý názor, ale je tam několikrát kdybych. No, do duše ti nikdo nevidí, jen tuším, jaká asi bude oblast tvých otázek v nejbližší době.

Filip84

Zas!? Hitler, vražda, sebevražda, smrt, závěť, úmrtí, dědictví … Copak je to normální!? To se nemůžeš dívat na Dolly Buster, třeba? Nebo, já nevím, na bývalé spolužačky? Který normální chlap uvažuje, co by dělal, kdyby byl ženskou, nebo gay?