Gestas

Také vám president USA vzhledem připomíná záporáka z Vinnetoua?

Nejlepší odpověď
steipavka

Ne,nepřipomíná!Už bylo načase ,aby se začalo diskutovat a ne jenom strašit lidi Putinem !Nechejme se překvapit!!!A jak ty budeš tančit v75.letech?Všechny peníze z toho bálu šly na děti,do klokánků!

Další odpovědi
Drap

Ne, nepřipomíná.

dudu

Nový americký president je mně už od pohledu nesympatický, ovšem podle jeho bývalé české tchyně je to moc hodný člověk. Takže uvidíme.....

marci1

Záporáka určitě, hlavně sebevědomí mu nechybí. ☹
Některé jeho citáty:

"O sobě

  1. Mojí nejatraktivnější vlastností je moje obrovské bohatství.
  2. Mám dlouhé a pěkné prsty, stejně jako různé jiné části mého těla, o čemž se mnozí měli možnost přesvědčit.
  3. Mám jeden z nejvyšších IQ na světě a všichni o tom víte. Nemáte se cítit hloupě nebo trapně: není to nakonec vaše vina.
  4. Můj život je vůbec o vítězství. Prohrávám jen vzácně. Téměř nikdy.
  5. Trocha zdrženlivosti by mi neuškodila. Mám ji samozřejmě málo.
  6. Vedle mé postele vždy leží bible."

https://cz.sput­niknews.com/svet/20­1611104102617-Policiste-idioti-nejlepsi-Trumpovy-citaty/

zjentek

Mně připomíná šaška, ale neumím vysvětlit čím.

Ovšem samozřejmě na to, jak třeba Zeman „předtančil“ na charitativním plese, tak na takový role svou postavou ještě zdaleka nemá ani Trump!

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/427066-prezident-zeman-s-manzelkou-predtancili-na-charitativnim-plese.html

Kryšpín

Malinko více prachatý připomíná, jak náš spasitel českého národa také trochu při penězích pan podnikatel a ministr Babiš

Lamalam

steipavka > pochopila jsi otázku?

zjentek

Kryšpín, škoda, že „novodobý“ svět nespasil nikdo, ale VŮBEC nikdo před Babišem a Trumpem. Tihleti záporáci totiž v těch pozicích vůbec nemuseli bejt, ale jsou, žejo… a puoč?

marci1

Ad: „steipavka“-Otázka se týká prezidenta USA, nespletla si se? 🙂